Контакти

м. Вінниця
(068) 600-80-33
(097) 813-48-54
ПН-СБ 08:00-19:00. НД - вихідний

Водойми, біоплато, фонтани в Вінниці    Ви мрієте про невелику декоративну водойму або фонтан на території свого саду у Вінниці чи за її межами? Звертайтесь до студії ландшафтного дизайну VIP-Landscape – адже це перший крок до мрії. Тут ви зможете замовити унікальний проєкт садового озера для ділянки, а дизайнери студії ландшафтного дизайну VIP-Landscape запропонують масу оригінальних, свіжих та актуальних варіантів його створення. Ви будете надзвичайно задоволені якісним та швидким виконанням усіх необхідних робіт з будівництва водойми та її озеленення.

    Під час реалізації обраного проєкту буде виконано наступні роботи:

  • аналіз усіх особливостей Вашої земельної ділянки.
  • розробка проєкту ландшафтного дизайну, що включає підбір декоративних форм рослин, які формують з водоймою та фонтаном єдиний ансамбль.
  • підбір відповідних матеріалів та необхідного обладнання.
  • безпосереднє облаштування водойми та висадка рослин.
  • подальший професійний догляд (за договорами) у Вінниці та за її межами.

    Студія VIP-Landscape  здійснює будівництво біоплато у водоймах із використанням рослин.

    Струмки біоплато -це природний і безпечний фільтр для штучної водойми. Біоплато має природну систему фільтрів для очищення води з натуральними елементами, такими як галька, гравій, земля і коренева система рослин. Вони використовуються при створенні різноманітних штучних водойм - від озер для купання до мініатюрних водойм. 

    Які переваги створення такої штучної водойми з природною системою очищення біоплато?

  • Без струмків біоплато, вода в штучній водоймі досить швидко забрудниться і помутніє, стане непридатною для водних мешканців і плавання, з’явиться неприємний запах.
  • Вода, яка проходить через струмок біоплато, повертається в ставок не тільки очищеною, але й охолодженою та збагаченою киснем, що особливо корисно для риб. Вона нормалізує біологічний баланс, покращуючи умови життя для корисних рослин, а також знижує зростання водоростей-паразитів.
  • Біоплато володіє ще одною безперечною перевагою - такі струмки прикрашають ділянку, надають водоймі природності і динамічності, оживляють її вид і з'єднують між собою такі водні елементи ландшафтного дизайну, як каскадні водоспади, ставки та ін.

  Процес включає в себе:

  • Розробка проєкту біоплато в водоймі. 

    Попередньо проводиться оцінка стану ділянки та рівень грунтових вод. На основі отриманих данних на плані вказується розташування біоводойми . Складається схема розміщення труб майбутньої водойми, пристрій очищення води. 

  • Виконання робіт

    Проводиться викопка струмка або каналу, через який вода буде циркулювати і потрапляти до основної водойми. Дно вкривається спеціальною плівкою і засипається шаром гравію, сюди ж висаджуються водні та прибережні рослини

    Студія VIP-Landscape в Вінниці та за її межами допоможе зробити біоплато для будь-якої природньої та штучної водойми. Будівництво не займе багато часу а результат вас вразить.

© 2024 СуперДовідка. Всі права під захистом .